Wybierz interesujący Cię przedmiot i rodzaj kursu lub korepetycji

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Matematyka jest ważna!

Największe szanse na rynku pracy mają obecnie absolwenci uczelni technicznych i ekonomicznych.

Matura bez stresu

Kursy prowadzą egzaminatorzy w oparciu o wytyczne Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Małe grupy

Zajęcia w naszej szkole prowadzone są w trybie indywidualnym lub w małych, 2-4 osobowych grupach.

60 minutowe lekcje

Jedna godzina lekcyjna w naszej szkole trwa 60 minut. Zajęcia odbywają się w przyjaźnie zaaranżowanych salach.

Znajdź kurs dla swojego dziecka!

Rozwiń jego matematyczne umiejętności.

Szkoła w liczbach:

doświadczonych
nauczycieli
lat działalności
kursantów, którzy
zdali egzamin ósmoklasisty
kursantów,
którzy zdali maturę

Wybierz interesujący Cię przedmiot i rodzaj kursu lub korepetycji

Wybrane opinie naszych uczniów:

FAQ

By dobrze przygotować się do matury z matematyki należy opanować działy i zagadnienia określone przez Centralną Komisję Egzaminacyjną na dany rok. Do matury z matematyki warto przygotowywać się pod okiem doświadczonych nauczycieli, którzy są egzaminatorami maturalnymi. Program kursów maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym w Szkole Matematyki Horyzonty co roku jest w pełni zgodny z wytycznymi CKE i uzyskuje pozytywną opinię metodyka. Zajęcia dla maturzystów prowadzą tylko i wyłącznie doświadczenie nauczyciele, mający kwalifikacje egzaminatorów maturalnych

W Szkole Matematyki Horyzonty cena korepetycji waha się od 35 do 85 złotych. Jest uzależniona od wariantu korepetycji – mogą odbywać się w małych, maksymalnie 5-osobowych grupach lub indywidualnie.

W Szkole Matematyki Horyzonty stawiamy na indywidualną pracę z uczniem i zajęcia w małych grupach.

Zajęcia w naszej szkole prowadzone są w trybie indywidualnym lub w małych, 2-5 osobowych grupach. Z naszych doświadczeń wynika, że tylko praca w małych grupach gwarantuje szybkie i efektywne przyswajanie przekazywanej wiedzy.

Wszystkie organizowane przez nas kursy odbywają się wedle precyzyjnie opracowanego programu nauczania. Nasze programy powstały w oparciu o wymagania zawarte w rozporządzeniach ministerstwa edukacji narodowej oraz wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Programy nauczania Szkoły Matematyki Horyzonty zostały pozytywnie zaopiniowane przez doradcę metodycznego.

Prowadzimy korepetycje oraz kursy maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym z matematyki i fizyki. Dodatkowo prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu po 8. klasie z matematyki.

Korepetycje z matematyki oferuje wielu nauczycieli i studentów. Warto jednak skorzystać z oferty Szkoły Matematyki Horyzonty, w której kursy i korepetycje prowadzą tylko i wyłącznie doświadczeni nauczyciele, mający świetny kontakt z uczniami. Nasze zajęcia odbywają się w Rybniku ul. Kościuszki 54 (siedziba Politechniki Śląskiej) i Wodzisławiu Śląskim przy ul. Wałowej 49.

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie https://szkola-matematyki.pl/kontakt/ lub zadzwonić na numer +48 665 660 260.